KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005337
nr 1300 5337
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Strandmotiv. Signerad. Olja på duk, 12x17 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:49:34
500 kr
700 kr